Rýchly prístup


InnoGames


Nasleduj nás

Z Wiki The-West SK
Verzia z 23:19, 24. september 2015, ktorú vytvoril Linteo (Diskusia | príspevky)

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Úvodný obrázok.png

Táto nápoveda je navrhnutá tak, aby jednoducho a rýchlo pomohla novým hráčom pri prvých základoch hry. Nájdete tu taktiež mnoho zaujímavých a cenných článkov, v ktorých si príde na svoje každý. Články sú písané skúsenými samotnými hráčmi. Tak neváhaj a hor sa do čítania.


P Oznámenie.png

Chcete pomáhať vo Wiki?

Pravidlá wiki.png

Wiki

Milí hráči, ak máte záujem pomáhať a vylepšovať slovenskú hernú nápovedu pre The West, ozvite sa prosím na hernú podporu. Požiadavky sú len mať chuť pomáhať, veľmi dobré ovládanie slovenského jazyka a veľmi dobrý prehľad v hre. Zapojiť sa môže každý!


O čom je hra

Úvodná postava.png
Si pripravený pomôcť v osídľovaní divokého západu? Chceš nasledovať stopy Jeseeho Jamesa, Wyatta Earpa, Doca Hollidaya a iných westernových legiend? Potom sa pridaj k nám, a zaži unikátne dobrodružstvo v divokom svete. Ponor sa naplno do čara starého západu. Zaži aj ty napínavé súboje, či boje o pevnosti.


V tejto online hre máš možnosť sa len tak bezcieľne túlať prériou. Taktiež sa môžeš usadiť v niektorom meste a podieľať sa spolu s ostatnými spoluobyvateľmi na jeho raste. Ak si dostatočne ambiciózny, máš možnosť založiť si svoje vlastné mesto, sám sa stať zakladateľom a skúsiť ho dostať až na vrchol, aby ho poznal celý západ. Bojuj, dueluj, stavaj a staň sa aj ty skutočnou legendou divokého západu.

Registrácia.png