Z Wiki The-West SK
Verzia z 19:09, 20. november 2014, ktorú vytvoril Asiko9 (diskusia | príspevky)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Inventár

Inventar.png
Inventar2.png

Inventár ukazuje, ktoré predmety práve nosíš a ktoré máš uložené vo svojom batohu.

Na ľavej strane vidíš veci, ktoré máš práve na sebe. Môžeš nosiť klobúk, náhrdelník, oblečenie, opasok, nohavice a topánky. Okrem toho môžeš mať v pravej ruke zbraň. Do ľavej ruky si môžeš vziať sekundárnu zbraň, ktorá sa používa v bojoch o pevnosti. Okrem toho je stále možné zobrať si aj predmet a ten nosiť pri sebe. Ďalej je tu zobrazené aj tvoje jazdecké zviera.

Na pravej strane vidíš veci, ktoré máš práve vo svojom batohu. Dané predmety ti nepridávajú žiadny bonus, ak ich nenosíš priamo na sebe. Obsah batohu je neobmedzený, t.j. môžeš v ňom mať koľkokoľvek predmetov.

Obchodník

Obchodník.png

V Tvojom inventári sa nachádza aj ikonka obchodníka.

Ak na ňu klikneš, otvorí sa Ti ponuka obchodníka. Obchodník Ti stále ponúka 8 predmetov. Ponuku môžeš zmeniť kliknutím na "Zmena ponuky", no bude Ťa to stáť 5 zlatých nuggetov. Zadarmo sa ponuka mení každých 24 hodín. Čas sa začne odpočítavať až vtedy, ak si klikneš na ponuku obchodníka (nemusíš nič kupovať).
Obchodníkovi môžeš tiež predať nepotrebné predmety.

Šatník

Šatník.png

V Tvojom inventári sa nachádza ďalšia ikonka, Šatník.

Keď na ňu klikneš, otvorí sa zoznam uložených súprav oblečení. V šatníku si môžeš uložiť dve súpravy oblečenia. Miesto v šatníku je možné zväčšiť za pár zlatých nuggetov.