Osobné nástroje

Z Wiki The-West

Prejsť na: navigácia, hľadanie
<< Úvod >> Zoznam úloh


Druhý log.png

Úlohy sú neoddeliteľnou súčasťou hry. Zadávatelia úloh (Henry, Mária, John, Waupee, ktorí sa nachádzajú v salóne, ale aj mnoho ďalších, ktorí sa v priebehu hrania objavia na mape) Vás požiadajú o nájdenie predmetu, odpracovanie práce, výhru v duely. Na oplátku Vás odmenia bodmi skúsenosťami, dolármi, dlhopismi, bodmi schopnosťami a vlastnosťami, či nejakým predmetom.


Salón


Ak chcete zistiť, aké úlohy máte práve k dispozícii, vyberte možnosť otváracích dvierok pod obrázkom tvojej postavy.


Vedľa každej novej alebo ešte nesplnenej úlohy môžete vidieť nejakú ikonku. Niektorý z nižšie uvedených znakov sa môže objaviť aj nad zadávateľom úloh v Salóne.

  • Úloha-1.png- znak pre novú úlohu. Ak takýto znak svieti nad hlavou nejakého zadávateľa, znamená to, že zadávateľ ponúka nejakú novú úlohu, ktorú ste ešte neprijali.
  • Úloha-2.png- znak pre prijatú úlohu, na ktorej splnenie ešte nemáte splnené všetky požiadavky.
  • Úloha-3.png- znak pre úlohu, na ktorej splnenie máte splnené všetky požiadavky. Ak takýto znak svieti nad niektorým zo zadávateľov, znamená to, že môžete splniť niektorú z prijatých úloh u tohto zadávateľa.
  • Úloha-4.png- znak pre úlohu, na ktorej zobrazenie už nespĺňate požiadavky.

V niektorých úlohách máte proti sebe súperov, ktorí Vám stoja v ceste. Jediný spôsob, ako ich dať z ceste preč je vyzvať ich na duel a poraziť ich, či niekedy ich dokonca poslať do bezvedomia. Zoznam duelových protivníkov v úlohách: Protivníci v úlohách (úlohové NPC).

Kniha úloh

Kniha úloh.png
Kniha úloh obsahuje všetky aktuálne prijaté úlohy, ale aj tie, ktoré ste už splnili.

Do knihy úloh sa môžete dostať cez salón alebo ikonou v lište s chatom.


Ak máte v nejakej úlohe urobiť rozhodnutie, neváhajte sa spýtať na fóre. Niekedy vás chyba môže vyjsť draho.


<< Úvod >> Zoznam úloh