Hlavná stránka

Zo stránky Wiki The-West SK
Verzia z 20:41, 2. máj 2019, ktorú vytvoril Linteo (diskusia | príspevky) (→‎O čom je hra)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Jump to navigation
Úvodný obrázok.png

Táto nápoveda je navrhnutá tak, aby jednoducho a rýchlo pomohla novým hráčom pri prvých základoch hry. Nájdete tu mnoho zaujímavých a cenných článkov, ktoré boli napísané samotnými hráčmi. Tak neváhajte a hor sa do čítania.


P Oznámenie.png

Chcete pomáhať vo Wiki?

Pravidlá wiki.png

Wiki

Milí hráči, ak máte záujem pomáhať a vylepšovať slovenskú hernú nápovedu pre The West, ozvite sa prosím na hernú podporu. Požiadavky sú len chuť pomáhať, veľmi dobré ovládanie slovenského jazyka a mať veľmi dobrý prehľad v hre. Zapojiť sa môže každý!


O čom je hra

Úvodná postava.png
Si pripravený pomôcť v osídľovaní divokého západu? Chceš nasledovať stopy Jeseeho Jamesa, Wyatta Earpa, Doca Hollidaya a iných westernových legiend? Potom sa pridaj k nám a zaži unikátne dobrodružstvo v divokom svete. Ponor sa naplno do čara starého divokého západu. Zaži aj ty napínavé duely a dobrodružstvá!

V The West máš možnosť sa len tak bezcieľne túlať prériou, alebo sa môžeš usadiť v nejakom meste a podieľať sa spolu s ostatnými hráčmi na jeho raste. Ak si dostatočne ambiciózny, máš možnosť založiť si svoje vlastné mesto a skúsiť ho dostať až na vrchol, aby ho poznal celý západ. Bojuj o pevnosti, dueluj, stavaj a staň sa aj ty skutočnou legendou divokého západu!

Registrácia.png