Z Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
P Obsah truhlice.png
Úlohy · Zoznam úloh
thumb‎

Úlohy sú neoddeliteľnou súčasťou hry. Zadávateľ úlohy ti bude dávať rôzne požiadavky na splnenie úloh (napr. odpracovanie istého času v práci, nájdenie určitého predmetu, výhra v duely,...). Po splnení úlohy dostaneš odmenu formou buď peňazí, bodov skúseností, nejakým predmetom, bodmi Vlastností a schopností alebo niekedy aj formou dlhopisov.

Ak máš v nejakej úlohe urobiť rozhodnutie, neváhaj sa spýtať na fóre. Niekedy ťa chyba môže vyjsť draho.

Salón


Salón.png

Mnoho sérii úloh je k dispozícii v salóne u štyroch hlavných zadávateľov úloh, Henry Walker, Mária Roalstad, John Fitzburn a Waupee. Ak chceš vstúpiť do salóna a tak zistiť, aké máš práve ponúkané úlohy, klikni v hre na ľavom panely na ikonku "otvárania dvierok".

Indikátory úloh:

  • Úlohy Modré.png - Opakovateľná úloha / Denná úloha
  • Úlohy Červené.png - Úloha hlavnej dejovej línie / Tutoriál
  • Úlohy Zelené.png - Špeciálna úloha (pravdepodobnosť vypršania po uplynutí časového limitu)
  • Úlohy Žlté.png - Bežná úloha

V niektorých úlohách máš proti sebe súperov, ktorí ti stoja v ceste. Jediný spôsob, ako ich dať z cesty preč je vyzvať ich na duel a poraziť ich, či niekedy ich dokonca poslať do bezvedomia. Zoznam duelových protivníkov v úlohách: Protivníci v úlohách (úlohové NPC).

Kniha úloh


Kniha úloh.png

Kniha úloh obsahuje všetky aktuálne prijaté úlohy, ale aj tie, ktoré si už splnil. Do knihy úloh sa môžeš dostať cez salón alebo ikonou v lište s chatom. Knihu úloh otvoríš kliknutím na druhé tlačidlo zhora vedľa tvojho obrázka postavy.

Kniha úloh2.png

Denné zadania


Denné zadania sú isté úlohy/zadania, ktoré máš možnosť plniť každý deň odznovu (po každom dni sa zresetujú). Za ich splnenie získaš odmenu v podobe dlhopisov UP. Odmena sa líši v závislosti od počtu splnených zadaní (1 zadanie = 1 dlhopis UP). Aby si úspešne splnil denný cieľ, musíš dokončiť 3 ľubovoľne zadania. V prípade, že v jednom týždni (Pon - Ned) splníš 5x denný cieľ (dni nemusia nasledovať po sebe), máš za sebou úspešný týždeň a teda dostaneš väčšiu odmenu, +5 dlhopisov UP naviac.

Zadanie.png Zadanie Vysvetlenie Stav.png Stav
Plnenie úloh Všetky dnešné dokončené úlohy 4x
Duely proti hráčom Duely proti iným hráčom na mape 2x
Duely proti banditom Duely proti banditom (NPC) 3x
Vyrobené produkty Vyrobené produkty v tvojom remesle 3x
Celkový čas prác Vykonanie práce 1 hod
Vyhrané dobrodružstvá Vyhranie dobrodružstva 1x

Zoznam úloh

Prehľad jednotlivých úloh a celých sérií nájdeš tuto: Zoznam úloh