Z Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
Úvodný obrázok.png

Táto nápoveda je navrhnutá tak, aby jednoducho a rýchlo pomohla novým hráčom pri prvých základoch hry. Nájdete tu mnoho zaujímavých a cenných článkov, ktoré boli napísané samotnými hráčmi. Tak neváhajte a hor sa do čítania.


P Oznámenie.png

Chcete pomáhať vo Wiki?

Pravidlá wiki.png

Wiki

Milí hráči, ak máte záujem pomáhať a vylepšovať slovenskú hernú nápovedu pre The West, ozvite sa prosím na hernú podporu. Požiadavky sú len chuť pomáhať, veľmi dobré ovládanie slovenského jazyka a mať veľmi dobrý prehľad v hre. Zapojiť sa môže každý!


O čom je hra

Úvodná postava.png
Si pripravený pomôcť v osídľovaní divokého západu? Chceš nasledovať stopy Jeseeho Jamesa, Wyatta Earpa, Doca Hollidaya a iných westernových legiend? Potom sa pridaj k nám a zaži unikátne dobrodružstvo v divokom svete. Ponor sa naplno do čara starého divokého západu. Zaži aj ty napínavé duely a dobrodružstvá!

V The West máš možnosť sa len tak bezcieľne túlať prériou, alebo sa môžeš usadiť v nejakom meste a podieľať sa spolu s ostatnými hráčmi na jeho raste. Ak si dostatočne ambiciózny, máš možnosť založiť si svoje vlastné mesto a skúsiť ho dostať až na vrchol, aby ho poznal celý západ. Bojuj o pevnosti, dueluj, stavaj a staň sa aj ty skutočnou legendou divokého západu!

Registrácia.png