Z Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie


Táto séria úloh sa sprístupní okolo 27.10


Halloween (Šibalstvo)

Aby sa vám otvorila táto úloha je treba nasadiť noviny ako produkt v inventári a ísť robiť prácu Predaj novín. Nájdete tak produkt Smadľavá ryba zabalená v novinách Smadľavá ryba zabalená v novinách.jpg

Halloween (Sladkosť)

Na otvorenie tejto úlohy je treba mať ako produkt nasadený pomaranč a ísť robiť prácu Zber cukrovej trstiny Nájdete pri tom produkt Sladký sušený pomaranč Sladký sušený pomaranč.jpgPotom ako nájdete tieto produkty tak sa vám otvoria dve možnosti. Mária a Henry vám zadajú obe úlohy a je len na vás komu čo dáte.Pokračovanie úloh je až 30.10 a je možné túto sériu robiť až do 05.11


Halloween (Strach)


Požiadavky:

Táto úloha sa zjaví 30.10 až 5.11

HenryWalker.png

Barman Henry Walker:: Och, váš nik v hre! Ale si ma nastrašil! Prečo som taký nervózny? O tom by som ti mohol rozprávať... ide po mne totiž samotná Smrtka! Zobrala so sebou už toľko ľudí... Už ani neviem, čo mám robiť. Určite ma dostane! Bojím sa už aj vychádzať von... Čo keď tam práve teraz čaká? Mohol by si sa pozrieť, či tam náhodou nie je?!

Cieľ:

stačí prijať a potvrdiť

HenryWalker.png

Barman Henry Walker:: Nie je tam? Oh, vďaka, vďaka... A nemohol by si pre mňa overiť jednu klebetu? Počul som, že Smrtka raz prišla do mesta duchov a odvtedy tam nikto nebýva... Hovoria, že si so sebou zobrala úplne všetkých. Mohol by si sa vybrať do toho mesta duchov a zistiť, či je na tom niečo pravdy?

Odmena:

10 bodov skúseností

Halloween (Smrť mesta)


Mesto duchov.png

Mesto duchov: Opäť raz pred tebou stojí prázdne, opustené mesto. Je načase zistiť, čo spôsobilo jeho záhubu. Aké nepredstaviteľné veci sa tu museli diať, keď z neho v panike utiekli všetci obyvatelia?

Cieľ:

stačí prijať a potvrdiť

Mesto duchov.png

Mesto duchov: Miestami si všímaš stopy súbojov a nájdeš aj vyschnutú studňu. V starých archívoch objavíš správu šerifa, ktorá ťa naplní hrôzou. Toto by malo byť pre Henryho dostatočne presvedčivým dôkazom.

Odmena:

50 bodov skúseností a produkt Šerifová správa Šerifová správa.jpg

Halloween (Strašná pravda)


Požiadavky:

produkt Šerifová správa - Šerifová správa.jpg

HenryWalker.png

Barman Henry Walker:: Volal ma niekto? ... Áno? Och, to si ty, váš nik v hre! A videl si vonku smrť? Nie?! Ako dobre! Tak mi rýchlo porozprávaj, čo si zistil o tom meste duchov.

Cieľ:

Odovzdať správu ktorú ste získali v Meste duchov.

HenryWalker.png

Barman Henry Walker:: Takže ho naozaj navštívila smrť? Ja som to vedel! Ó nie, teraz dostane aj mňa, tak ako ostatných... Ó nie, nie, preboha! ... Čo? Že by som nemal byť taký poverčivý? Keď si taký odvážny, prečo sa s ňou nejdeš porátať sám... ak sa nebojíš postaviť tvárou v tvár samotnej Smrti!

Odmena:

20 bodov skúseností

Halloween (Klebety)


Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Vraj potrebuješ nejakého výtržníka? Možno by som ti vedel pomôcť.

Cieľ:

stačí prijať a potvrdiť

Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Počul som klebety, že niekto robí v susednom meste poriadnu neplechu a dejú sa tam lúpeže, bitky a dokonca aj horšie zločiny. Možno hľadáš práve takého človeka. Skús sa spýtať jednej stareny v lese. Nedávno v tom meste bola a hádam ti bude vedieť poradiť.

Odmena:

10 bodov skúseností

Halloween (Žena v lese)


Žena v lese.png

Žena v lese: Oh, váš nik v hre, hľadala som ťa. Odkiaľ poznám tvoje meno? Mám predsa dar jasnovidectva. Samozrejme viem aj to, prečo prichádzaš... ale predtým, ako ti pomôžem, musíš pomôcť ty mne! Tak čo na to povieš?

Cieľ:

stačí prijať a potvrdiť

Žena v lese.png

Žena v lese: Ak mi pomôžeš, tak teda dobre. Neboj sa, stačí ak mi prinesieš niekoľko vecí. Potrebujem novú krištáľovú guľu z horského kameňolomu, ďalej ropušiu krv z miestnych riek a srdce kojota.

Odmena:

10 bodov skúseností

Halloween (Službička)


Žena v lese.png

Žena v lese: Pomôžeš mi teda... výborne, výborne! Ale rýchlo! nemôžem sa dočkať...

Cieľ:

Priniesť žene následujúce predmety: Krištáľová guľa Krištáľová guľa.jpg Ropušia krv Ropušia krv.jpg Kojotie srdce Kojotie srdce.jpg

Riešenie:

Krištáľovú guľu nájdete pri práci Práca v kameňolome. Ropušiu krv pri práci Rybolov a kojotie srdce pri práci Lov kojotov. Časy potrebné na získanie produktov sú rôzne. Niekomu stačí 10 min. normálny svet /5 min. arizona a niekto ich nenájde ani po 2 hodinách normálny svet/ 1 hodine arizona (Je úplne jedno v akom poradí budetie tieto predmety hľadať).

Žena v lese.png

Žena v lese: Fíha, ďakujem! Počkaj chvíľu, dokončím ten rituál. Srdce na emócie, krv na život! Aha... áno, chápem, haha, presne ako som si myslela! Choď za šerifom a porozprávaj sa s ním. Má pre teba prekvapenie... Hahahahahaha.

Odmena:

100 bodov skúseností

Halloween (Sám si svoj najväčší nepriateľ)


Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Váš nik v hre! Vraj práve vykrádaš poštovú stanicu! Akurát som ťa chcel ísť zatknúť... Poď so mnou a hneď zistíme, o čo ide... POZRI! Tam na ulici, veď to si ty! Poďme za ním, rýchlo!

Cieľ:

Priniesť Šerifovi fantómovu skicu a poraziť Diabolské dvojča

Riešenie:

produkt Fantómová skica získate pri práci Ísť na prieskum. Fantómová skica.jpg

Poraziť dvojča môže byť trochu problém. Je to váš zrkadlový obraz a vždy má oblečené to isté čo vy a tak isto rozložené aj body. odporúčam sa obliecť tak aby vaše vystupovanie bolo na maxime ako vám to inventár dovolí a buď ísť na neho bez zbrane alebo z vankúšom.

Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Tá skica je naozaj zaujímavá. Vyzerá presne ako ty. Nemal si náhodou dvojča? Svet je plný zvláštnych zhôd okolností. Nuž, tvoja reputácia by mala byť odteraz opäť v poriadku.

Odmena:

200 bodov skúseností

Halloween (Smrtka)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Smrtka je tu! Stojí vonku a čaká na mňa! Prišla si pre mňa... ale ja nechcem zomrieť! Ale ak nevyjdem von, bude zabíjať jedného obyvateľa po druhom! Nemohol by si tam ísť za mňa?

Cieľ:

Poraz Smrtka

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Odstrašil si ju? Výborne! Tak už môžem ísť konečne domov. Aha, niečo tu zabudla. Možno sa ti to zíde.

Odmena:

100 bodov skúseností a Kosa Smrtky ( zbraň do ľavej ruky )