Z Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Záchrana salónu, časť prvá (Noví banditi)


Požiadavky:

Úroveň 2

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Pomoc! Práve ako sa to v salóne zase začalo vracať do starých koľají, do mesta prišli noví banditi, Hnusák Gary a jeho banda! Rýchlo, tamto je práve jeden z nich!

Tip: Duel prebehne automaticky. Ovplyvňuje ho tvoje oblečenie, tvoje zbrane a to, ako máš rozložené body schopností.

Cieľ:

Poraz Garyho pomocník

Riešenie:

Pokiaľ ho neporazíš na 1x, skús zmeniť taktiku.

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Pekne, o jedného majú menej. Ale dokým bude v meste Hnusák Gary, do salónu určite neprídu žiadny noví hostia...

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Prvý útok)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Doparoma, ten Hnusák Gary a jeho banditi mi vyprázdnili moju zásobu tabaku. Žiadny tabak, žiadny hostia. Mohol by si mi pozháňať nejaké tabakové listy?

Tip: Nepodarilo sa ti nájsť prácu? Klikni na ikonku malého kompasu v úlohe. To otvorí minimapu a ukáže ti polohu práce, označenú malou zelenou ikonkou.

Cieľ:

1x Tabak Tabak.png

Riešenie:

Tabak nájdeš pri práci Zber tabaku

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Ďakujem tvoj nick v hre! Teraz keď mám tabak, tak určite sem zase začnú chodiť návštevníci. Len keby nebolo tých banditov...

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Záchrana úrody)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Kvôli tým banditom sme sa nemohli starať o polia a drzé vtáky teraz dokonca už začali vyžierať úrodu! Zachráň našu kukuricu a pšenicu, vyžeň prosím vrany z našich fariem.

Tip: Máš problémy nájsť prácu? Môžeš ju vyhľadať pomocou minimapy (v pravom hornom rohu). Zadaj "Plašiť vtáky z poľa" a zobrazia sa ti všetky miesta, kde sa daná práca nachádza. Sú označené malou zelenou ikonkou kladiva.

Cieľ:

Plašiť vtáky z poľa (1x)

Riešenie:

Pracuj 1x prácu Plašiť vtáky z poľa

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Ďakujem ti pekne. Ale tí banditi len tak neprestanú s terorizovaním nášho mestečka

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Druhý útok)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Hnusák Gary prepadol salón a ukradol mi všetky ryby, ktoré si predtým nachytal! Mohol by si mi ich prosím zohnať znovu?

Tip: Dostupné sú rôzne úlohy, ktoré sa týkajú prác. Napríklad, je treba dokončiť nejakú prácu určitý počet krát, alebo treba pracovať stanovený čas, alebo napríklad nájsť nejaký produkt.

Cieľ:

Lov rýb (1x)

Riešenie:

Pracuj 1x prácu Lov rýb

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Ďakujem, dúfam, že ťa veľmi s týmto neotravujem. Mal by si vedieť, že si tvoju pomoc naozaj cením. Už čoskoro bude v salóne opäť plno, takže sa Hnusáka Garyho musíme zbaviť. Vymyslím nejaký plán.

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Staň sa silnejším)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Musíš sa stať silnejším, aby si si mohol trúfnuť na Garyho. Nikdy si nezabudni popridelovať svoje body schopností.

Tip: Vždy, keď sa ti podarí dosiahnuť novú úroveň, získaš tri body schopností a jeden bod vlasností. Pomocou týchto bodov si môžeš vylepšovať svoju postavu. Žltý ukazovateľ skúseností zobrazený na spodku, ti ukazuje ako blízko je tvoja postava k postupu na ďalšiu úroveň.

Cieľ:

Schopnosť "Body zdravia" na 3 (s bonusom)

Riešenie:

Zvýš svoju schopnosť "Body zdravia" na 3 body (s bonusom)

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Veľmi dobre, už čoskoro budeš dostatočne silný, aby si mohol Garyho umlčať raz a navždy. S bodmi vlastností si môžeš zvýšiť všetkých päť schopností rovnakej farby. Body schopností môžeš priradiť k akejkoľvek schopnosti.

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Vybavenie)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Hnusák Gary je skutočne nebezpečný. Mohol by som ti dať čiapku, ktorá ti vylepší tvojho schopnosť uhýbania. To znamená, že ťa Gary potom tak ľahko nezasiahne. Musím si od teba za to ale vyúčtovať 40 dolárov, inak sa nedá, Gary mi ukradol všetky moje úspory.

Tip: Zarobiť doláre si môžeš v rôznych prácach. Pracuj v takých, kde je slušný plat, napríklad zber cukrovej trstiny alebo zber tabaku. Nezabudni si dať na seba vhodné oblečenie, aby si zarobil ešte viac.

Cieľ:

$ 40

Riešenie:

Zarob si 40$ pri práci, úlohách alebo predaji.

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Veľmi dobre, dobrá práca! Dúfam, že to nebolo príliš vyčerpávajúce. Tu máš, zober si túto čiapku, vylepší ti tvoju schopnosť uhýbania. Budeš teraz lepšie pripravený na stretnutie s Garym v dueli.

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Tretí útok)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Už toho mám dosť! Hnusák Gary mi teraz ukradol aj moje zásoby cukru! A bez cukru nemôžem predávať ani kávu, som úplne zničený! Jedine, že by si mi nejaký pomohol zohnať...

Tip: Poznámka: Táto práca je o kúsok ďalej. Klikni na symbol malého kompasu v úlohe, alebo v sledovači úloh. To ti otvorí minimapu, kde sa ti zobrazia zelenou ikonkou označené miesta na vykonávanie danej práce.

Cieľ:

Zber cukrovej trstiny (2x)

Riešenie:

Pracuj 2x prácu Zber cukrovej trstiny

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Ďakujem tvoj nick v hre! Vymyslel som plán, ako sa konečne zbavíme Garyho!

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Prepadnutie 1)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Ok, plán je takýto: Nastražíme naňho pascu. Choď zarobiť trochu dolárov čistením topánok. Potom sa určite ukáže Gary, lebo ti bude chcieť zobrať zarobené peniaze a vtedy zaútočíme. Čo myslíš, je to dobrý plán, či ani nie?

Tip: Tvoj kovboj sa najprv musí dostať na miesto danej práce. Čas cestovania sa dá skrátiť pomocou rýchlejšieho koňa alebo pomocou schopnosti jazdy na koni.

Cieľ:

Čistiť topánky (1x)

Riešenie:

Pracuj 1x prácu Čistiť topánky

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Veľmi dobre. Tak a teraz už len musíme čakať, kedy tu Hnusák Gary ukáže svoju hnusnú tvár. Som zvedavý, či z toho bude dobrý boj alebo radšej zbabelo utečie.

Odmena:

U Skúsenosti.png
15

Záchrana salónu, časť prvá (Prepadnutie 2)


Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Dobre, už prichádza! Teraz je ten správny moment na rýchly prekvapujúci útok. Zaútoč naňho a vyžeň tohto prašivého kojota z nášho mesta, chcem ho vidieť na úteku od strachu fňukať!

Tip: Ak vyhráš tento duel, za odmenu získať Garyho topánky. Dajú ti bonus k tvojej schopnosti "Presnosť", ktorá zvyšuje šancu na úspešný zásah v dueli.

Cieľ:

Poraz Hnusák Gary

Riešenie:

Pokiaľ ho neporazíš na 1x, skús zmeniť taktiku.

Henrywalker.png

Barman Henry Walker: Hej, si náš hrdina! Gratulujem človeče, dokázal si to! Hmm, teraz keď sú tí banditi konečne preč, tak tu bude oveľa viac bezpečnejšie. Každopádne, do salónu prišiel nový hosť a som si istý, že by si pre ňu mohol dačo urobiť. Volá sa Mária, choď sa s ňou porozprávať.

Odmena:

U Skúsenosti.png
5
U Peniaze.png
5