Z Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Zlodej umenia (Vincent)


Požiadavky:

Úroveň 85

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Už si to počul? Veľký umelec z Európy má u nás v meste výstavu svojich najlepších obrazov. Samozrejme tuto ťažko vôbec bude poznať niekto jeho meno...ach, som tu obklopená samými barbarmi. Ešte nie je toľko známy, ani v Európe. Ale to sa už čoskoro zmení. On je taký geniálny! Chcel by prísť dnes na kolesovom parníku. Avšak kapitán parníku ochorel. Mohol by si ísť dole k rieke a kormidlovať miesto neho? Pochybujem, že ktokoľvek iný v meste by to dokázal. A mimochodom mal by si asi poznať aj jeho meno. Volá sa Vincent.

Cieľ:

Riadiť kolesový parník (8 Hodín)

Riešenie:

Pracuj 8 hodín prácu Riadiť kolesový parník.

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Už je tu! Je skutočne tu! Aká bola cesta, Vincent?

Odmena:

3600 bodov skúseností

Zlodej umenia (Obrazy z výstavy)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Som taká šťastná, že si so mnou navštívil vernisáž. Čo si myslíš o tomto obraze? Nie je krásny? Volá sa Kukuričné pole s cyprusom ...ale...ale..čo to tam robí ten chlap? To je neuveriteľné! Chytil ten obraz na stene a snaží sa s ním utiecť preč. Zlodej! Chyťte zlodeja! Rob niečo

Cieľ:

Naháňať banditov (6 Hodín)

1x Pašovaný tovar Pašovaný tovar.png

Riešenie:

Pracuj 6 hodín prácu Naháňať banditov.

Pašovaný tovar môžeš nájsť pri práci Naháňať banditov a tiež pri práci Pašovať.

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Bol si dlho preč. Ale ako vidím, získal si maľbu späť. Bravó! Vincent bol úplne celý bez seba, keď sa dozvedel o tej krádeži. Hmm...nemôžem nájsť ten ukradnutý obraz. V tých krabiciach je len nejaký starý lup. Tuto, pozri. Stará brokovnica. Doparoma! Ten zlodej sa musel toho obrazu zbaviť.

Odmena:

Granmotova brokovnica Granmotova brokovnica.png

Zlodej umenia (Eskorta)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Vincent ma požiadal, aby sme všetky jeho ďalšie obrazy schovali na bezpečnom mieste. Chcela by som ich zobrať do iného mesta dostavníkom, ale mám strach, že ten zlodej znovu zaútočí. Bola by som naozaj veľmi rada, keby si bol som mnou v tom dostavníku ako sprievod.

Cieľ:

Stráženie dostavníku (8 Hodín)

Riešenie:

Pracuj 8 hodín prácu Stráženie dostavníku.

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Dobre, ostatné obrazy sú teraz v bezpečí. Vincent sa už posnažil získať viacej stôp. Myslím, že má podozrenie, kde môžeme nájsť jeho ukradnutú maľbu.

Odmena:

4800 bodov skúseností

Zlodej umenia (Návšteva zberateľa umenia)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Vieme kde je ten obraz! Miestny zberateľ umenia ho kúpil od zlodeja. Vincent ho navštívil a požiadal o navrátenie obrazu späť, ale zberateľ mu ho nevydal a požaduje od neho veľkú sumu peňazí. Taká drzosť! A ešte horšie, že šerif verí tomu zberateľovi. Takže myslím, že sa o to budeme musieť postarať sami, aby ten obraz vrátil jeho právoplatnému majiteľovi. Musíme ho proste ukradnúť naspäť!

Cieľ:

Vlámanie (6 Hodín)

1x Maľba Maľba.png

Riešenie:

Pracuj 6 hodín prácu Vlámanie.

Maľbu môžeš nájsť pri práci Vlámanie

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Máme obraz! To tomu zberateľovi umenia ukáže. Je to jeho vlastná chyba, ak si kúpil ukradnutú vec a potom ani nemal dosť slušnosti, aby ho vrátil právoplatnému majiteľovi. He, čo je toto? Vzadu na obraze je pripevnený malý kľúčik....Rozmýšľam, že čo to má znamenať?

Odmena:

1. Kľúč 1. kľúč.png


Zlodej umenia (Návšteva od zberateľa umenia)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Ach nie, tam ide ten zberateľ umenia...ten ale vyzerá nahnevane.

Cieľ:

Poraz Zberateľ umeleckých predmetov

Riešenie:

Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak ho vyzývaj dovtedy, kým ho neporazíš. Stačí, ak ho vyzveš s 1 bodom zdravia.

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Už mu stačilo. Vincent nemá najmenšiu predstavu, načo asi slúži ten kľúč. Našiel ho v pozostalosti u svojho starého otca a vôbec netuší k akému zámku ten kľúčik pasuje. Tak ho potom pripevnil dozadu k obrazu. Potom na to úplne zabudol. Kto vie, môžno patrí k nejakej truhlici...plnej spodného prádla Vincentovho starého otca, hahaha!

Odmena:

6000 bodov skúseností