Z Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
P Obsah truhlice.png
Krajina 15
Krajina 15.png

Mapa sveta je zložená z 15 krajín. Štrnásť z nich sú celkom bežné krajiny s obyčajnými prácami, mestami, rôznymi zadávateľmi úloh či pevnosťami... Zvyšná krajina v strede mapy, s obsahom pre väčšie úrovne, sa nazýva Krajina 15.

Krajina 15 teda obsahuje množstvo nových prác pre vysoké úrovne, nedobytnú pevnosť na účely novej hernej udalosti, vstup do dobrodružstiev a tiež miesto pre zadávateľov úloh.


Nové práce


Krajina 15 P.png

Stred mapy bol konečne odhalený! Je pre vás pripravená úplne nová oblasť na preskúmanie. To najlepšie na nej je to, že sa tam dá nájsť až 30 úplne nových prác, ktoré sa nachádzajú iba tam a nikde inde. Tieto nové práce dávajú vyššie odmeny ako ostatné práce, ale vyžadujú si aj viac pracovných bodov. Okrem odmeny v podobe platu či skúseností, môžeš získať aj nové produkty či predmety.


Pevnosť Awesomia


Krajina 15 A.png

Awesomia je iná pevnosť, ako ostatné. Do hry bola pridaná automaticky, nemožno ju dobyť a nikto z hráčov ju nevlastní. Dá sa síce na ňu zaútočiť, no aj keď tvoje mesto vyhrá, pevnosť nezískate. Patrí vždy jednému zo zakladateľských miest.

Táto nedobytná pevnosť slúži ako bojisko pre novú hernú udalosť, ktorá však zatiaľ nie je v hre.


Vstup do dobrodružstiev


MPI logo.png

Jedným zo spôsobov, ako sa dostať do novej mini-hry Dobrodružstvá, je cez mapu, konkrétne cez Krajinu 15. Na minimape tento vstup možno nájsť vďaka takejto ikonke I Dobro.png.

Krajina 15 Z.png

Zadávatelia úloh


V tejto krajine, celkom v strede, sa nachádza aj miesto Nová osada. Toto miesto slúži ako centrum pre viacerých zadávateľov úloh. Ide skôr o série úloh pre vyššie úrovne, ako napríklad Zumovo volanie, Osamelý jazdec či séria úloh Zabitie Jesseho Jamesa.