Zo stránky Wiki The-West SK
Prejsť na: navigácia, hľadať

Tajomstvá The West (Oblečenie?)


Požiadavky:

Úroveň 10

Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Vitaj v mojom salóne. Volám sa Henry Walker a som tu barmanom. Máme pre teba zopár úloh, ktoré ti pomôžu pri tvojom putovaní. Ale predtým, ako ti ponúknem svoju domácu whiskey, mal by si sa prezliecť do niečoho vhodnejšieho.

Tip: Ak chceš zmeniť svoje oblečenie, musíš kliknúť na svoj inventár vľavo hore. Ak si chceš na seba nasadiť šedé handry, jednoducho na ne klikni. Keď to budeš mať, vráť sa naspäť do salónu.

Cieľ:

Šedé handry Šedé handry.png

Riešenie:

Vybavenie Šedé handry 0/1

Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Áno, takto to je oveľa lepšie! Mohol by si prosím teraz odniesť túto fľašu whiskey šerifovi Johnovi Fitzburnovi?

Odmena:

Whiskey Whiskey.png

Tajomstvá The West (Prvé šediny)


Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Čože? Toto som už dakedy povedal? No teda... Asi už začínam starnúť. Musíš pochopiť, stojím tu a rozprávam ti o divokom západe už desať rokov. Už sa mi dokonca objavili prvé šediny! Počas toho času si sa naučil veľa a preto je čoraz ťažšie a ťažšie pre teba nájsť nové úlohy a výzvy. Každopádne, už viac nie si zelenáč, stal si sa tuto na prérii silným a tvrdým chlapíkom. Pamätáš si ešte, keď si do môjho salónu vstúpil úplne po prvý krát? Mám to pred očami, ako keby to bolo včera. Vypýtal si si pohár mlieka, ale na prahu si sa potkol a narazil do Johna. A on rozlial svoju fľašu whiskey, haha! Spomínaš si, ako sa hneval? Haha! Oh, počkaj chvíľu. Zatiaľ čo sa bavíme o starých dobrých časoch, niečo ma napadlo. Je tu niečo, o čom som ti ešte nikdy nepovedal. Ale teraz... po tom všetkom... Myslím, že si konečne pripravený to počuť. Avšak ešte predtým, ako začnem tento príbeh, mohol by si mi prosím ťa priniesť nejaké zemiaky a hrniec? Nanešťastie som nejako omylom predal ten svoj cestujúcemu obchodníkovi a nemám teraz v salóne nič, kde by som mohol uvariť obed. A ty by si nemal vyjsť z cviku a rád mi pomôžeš, však?

Ale prosím, nechoď kvôli tomu do Crystal Town. Počul som, že je tam práve kočovný cirkus a pri všetkých tých návštevníkoch, čo sú tam, budú asi všetky obchody vykúpené.

Cieľ:

10x Zemiak Zemiak.png

1x Hrniec Hrniec.png

Riešenie:

Zemiaky nájdeš pri práci Zber zemiakov

Hrniec nájdeš pri práci Ochrana osadníckych výprav

Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Dobrá práca! Stále vieš, ako získať veci. Ten posledný chlapík, ktorého som poslal pre zemiaky, tak mi namiesto toho doniesol pomaranče. Aký zelenáč!

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Tri Zámky)


Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Ach, to bolo ale skvelé jedlo! Zemiaky boli vynikajúce! A teraz si pohovorme o tom, čo som ti skôr spomenul. Pred desiatimi rokmi, práve v deň, keď sme sa prvýkrát stretli, objavil sa v salóne chlapík, potom, čo si ho ty opustil. Mal na sebe dlhé, čierne šaty, šatkou zakrytú tvár a správal sa veľmi tajomne. Dal mi ťažkú truhlicu, zapečatenú tromi veľkými zámkami a povedal mi, že ti ju mám dať vtedy, keď budeš natoľko silný a skúsený, že dokážeš sám prežiť na divokom západe. Musel som mu prisahať, že ti o tom skôr nepoviem. Povedal mi, že inak by boli naše životy vo veľkom nebezpečenstve. Potom zmizol. Úprimne, nikdy som ti o tom nechcel povedať, pretože som sa bál toho, čo by mohlo byť vnútri tej truhlice. Ale teraz, po všetkých tých rokoch... Myslím si, že si už dostatočne skúsený a odolný, aby si si s tým poradil, nech je to už čokoľvek. Chcem ti teraz tú truhlicu dať. Zbavím sa tak konečne jednej starosti. Poďme po ňu, schoval som ju v mojom botníku, za drevenými doskami. Najskôr budeme asi potrebovať aj náradie, aby sme ju odtiaľ vybrali a nejaké klince, aby sme potom dosky opäť pripevnili.

Cieľ:

2x Debna s náradím Debna s náradím.png

12x Klince Klince.png

Riešenie:

Debnu s náradím nájdeš pri práci Stavať veterný mlyn

Klince nájdeš pri práci Stavať ranč

Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Tu je. Aby si ju otvoril, budeš k nej musieť nájsť kľúče. Je mi ľúto, ale to je všetko, čo o tom viem. Ten tajomný muž mi nikdy nepovedal, kde by tie kľúče mohli byť. Vráť sa potom, keď ich budeš mať, potom truhlicu spoločne otvoríme. Veľa šťastia!

Odmena:

Truhlica s troma zámkami Truhlica s troma zámkami.png

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Otvorenie truhlice)


Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: Máš všetky tri kľúče?

Cieľ:

1x Prvý zlatý kľúč Prvý zlatý kľúč.png

1x Druhý zlatý kľúč Druhý zlatý kľúč.png

1x Tretí zlatý kľúč Tretí zlatý kľúč.png

Riešenie:

Prvý zlatý kľúč získaš tak, že pôjdeš do Crystal Town a musíš mať nasadenú kukuricu.

Vyrieš: Tajomstvá The West (Len sen?)

Druhý zlatý kľúč získaš tak, že budeš robiť prácu Zber pomarančov. A v inventári budeš mať drahú kravatu

Tretí zlatý kľúč získaš tak, že budeš robiť prácu Pracovať ako podomový obchodník

Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: No neverím, ty máš všetky tri kľúče! Otvoríme prvý zámok... potom druhý a posledný... Sézam, otvor sa!

Odmena:

Otvorená truhlica Otvorena truhlica.png

Tajomstvá The West (Východný bod)


Východný bod.png

Východný bod: Kompas, ktorý ukazuje na východ? To musí znamenať východný bod! Vysadneš na koňa a vydáš sa smerom na východ. Po nejakom čase tam konečne prídeš. Legendárny rozcestník najvýchodnejšieho bodu sa stále týči do neba. Obzeráš sa okolo, ale nevidíš nič, čo by ti pomohlo alebo ťa naviedlo ku kľúču. Keď sa začne zotmievať, rozhodneš sa zostať a založiť táborák.

Cieľ:

Musíš otvoriť truhlicu.

10x Drevené dosky Drevené dosky.png

15x Noviny Noviny.png

Riešenie:

Drevené dosky nájdeš pri práci Rúbať stromy

Noviny nájdeš pri práci Predaj novín

Východný bod.png

Východný bod: V tejto oblasti sa nachádzalo iba nejaké čudné drevo so zvláštnou vôňou. Nikdy predtým si takýto druh dreva nevidel, pravdepodobne rastie iba tu, na východe. Každopádne, táborák horí jasne. Urobíš si pohodlie a čoskoro upadneš do hlbokého spánku.

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Iba sen?)


Východný bod.png

Východný bod: Východný bod Ticho spíš, keď tu zrazu sa temnota okolo teba zmení na jasné svetlo. Oslnený sa pozrieš do žiary a neveríš vlastným očiam. Naozaj je to veľká hnedá lietajúca kravata? Obzeráš sa okolo seba a zbadáš vo svojej blízkosti niekoľko ďalších lietajúcich kravát rozličných farieb. Čo sa to do pekla deje? Naraz začuješ zvuk chóru, ako keby sa tisíc pištiacich hlasov dostalo do nejakej mantry.

Chór kravát:

"Jedna kravata všetkým vládne Jedna kravata ich nájde Jedna kravata ich všetkých privedie A do temnoty zviaže. Požehnaní sú mnohí učedníci!"

Zmätene pozeráš na kravaty, neschopný slova. Celý sa trasieš. Toto je iba sen, že? Panika sa šíri celým tvojim telom. Radšej by si kravatám mal nejako vzdať úctu a snažiť sa si ich nepohnevať.

Cieľ:

1x Drahá kravata Drahá kravata.png

1x Modlenie sa

Riešenie:

Drahú kravatu môžeš nájsť pri práci, môžeš ju kúpiť u obchodníka alebo v meste.

Pomodliť sa môžeš v ktoromkoľvek meste.

Východný bod.png

Východný bod: Potom, čo si vzdal úctu kravatám, tá veľká hnedá prehovorí.

Všemohúca hnedá kravata: Som všemohúca hnedá kravata, svätá patrónka viazaniek, stvoriteľka The West. Zapamätaj si toto. Keď ti dá The West pomaranče, neurob z nich limonádu. Radšej si nasaď kravatu. To je všetko, čo ti môžem povedať. Potom sa zobudíš. Tvoje oči v panike prečesávajú táborovým ohňom osvetlenú divočinu. Žiadne kravaty na míľe ďaleko. Uff! Pozrieš sa na oheň a všimneš si zvláštneho dymu, vychádzajúceho z dreva, ktoré si predtým zozbieral. Čo je to za drevo? Spôsobuje halucinácie, či čo?

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Po stopách Manitou)


Waupee.png

Waupee: Takže sa chceš porozprávať s veľkým Manitouom? Nič nie je jednoduchšie! Už si to dokázal pred niekoľkými rokmi, ak si na to pamätáš. Bol to odo mňa malý darček, keď si nás vtedy zbavil banditov v salóne. Takže poďme opäť skúsiť ten recept s tabakovými listami. Najprv potrebujeme nádobu. Vyrobme si kotlík.

Cieľ:

10x Železné tyče Železné tyče.png

10x Uhlie Uhlie.png

4x Drevené dosky Drevené dosky.png

Nasaď na seba List od zahraničnej osoby List od zahraničnej osoby.png

Riešenie:

Železné tyče nájdeš pri práci Ťažba železnej rudy

Uhlie nájdeš pri práci Ťažba uhlia

Drevené dosky nájdeš pri práci Rúbať stromy

Waupee.png

Waupee: Dobre, toto by malo stačiť. Začnem s prípravami. Mohol by si prosím zatiaľ pozháňať všetky prísady? Tentokrát spravíme dvakrát toľko, pretože aj ja sa potrebujem porozprávať s Manituom. Vráť sa ku mne, keď budeš mať všetko potrebné. A nezabudni na špeciálnu prísadu!

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Skootekitehi)


Waupee.png

Waupee: Skvelé, máme všetko, čo potrebujeme. Teraz môžeme uvariť Skootekitehi, taktiež známe ako ohnivé srdce. Wa-sa-bo-goa-skwat-awa!

Cieľ:

Nasaď na seba Meč mnohých právd Meč mnohých právd.png

2x Tabak Tabak.png

2x Havranie pierko Havranie pierko.png

2x Struky fazule Struky fazule.png

2x Cukor Cukor.png

2x Moriak Moriak.png

2x Bobule Bobule.png

Riešenie:

Tabak nájdeš pri práci Zber tabaku

Havranie pierko nájdeš pri práci Plašiť vtáky z poľa

Struky fazule nájdeš pri práci Zber fazule

Cukor nájdeš pri práci Zber cukrovej trstiny

Moriak nájdeš pri práci Lov moriakov

Bobule nájdeš pri práci Zber bobúľ

Waupee.png

Waupee: Akonáhle začne Waupee hovoriť, upadneš do hlbokého spánku. Počas neho vidíš veľa rôznych farieb, ktoré sa rozmazávajú a v pozadí počuješ skreslené hlasy. Waupee: Spal si dlhý čas. Vidím, že Manitou k tebe prehovoril...

Zmätený sa pokúšaš spomenúť na to, čo si práve zažil. Nech sa ale snažíš, ako len môžeš, pamätáš si len na jednu vetu: "... Navštív miesto ... kde každý deň všetko začína ... a stlač spúšť..."

Odmena:

3 Dni bonus viacej energie

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Želiezka)


Požiadavky:

Johnové putá Johnové putá.png

Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Rád ťa vidím! Objednal som nový druh whiskey z oblasti okolo rieky Amazonky. Mala byť doručená dnes, ale ešte som nevidel poštára. Videl si ho? Nie? Vyzerá to, že nemám šťastie... Oh, čo to tu máš? To sú moje staré želiezka? Chýbali mi! Pravdepodobne som ich stratil pred rokmi, keď som sa snažil zatknúť niekoľko zlodejov, ktorí rezali stromy a zapchali rieku, Bolo ich však veľmi veľa, takže som to nakoniec musel vzdať.

Spomínaš si na to, ako sme transportovali môjho predchodcu, pána Plummera do väzenia v starej striebornej bani? Bolo to asi pred desiatimi rokmi. Svoj trest si odkrútil a dnes by mal byť prepustený. Mám prácu ho z väzenia dopraviť k súdu, kde bude oficiálne prepustený. Myslel som, že tú prácu odmietnem a zoberiem si radšej voľno, lebo som nemal žiadne želiezka, ale keďže si mi ich priniesol, nemám už žiadnu výhovorku. Môžeš mi robiť spoločnosť? Výborne! Objednajme dostavník. Ale nie... Moje telegrafické spojenie je poškodené.

Cieľ:

Nasaď na seba Johnové putá

1x Debna s náradím Debna s náradím.png

Stavať telegrafné stĺpy (3 hodiny)

Riešenie:

Johnové putá nájdeš tak, že budeš robiť prácu Lovenie bobrov a nasadene noviny

Debnu s náradím nájdeš pri práci Stavať veterný mlyn

Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Dobrá práca, opäť to funguje! Napíšem teda do tej dostavníkovej spoločnosti. Prosím, buď teraz ticho, potrebujem sa sústrediť.

... POTREBUJEM DOSTAVNÍK... TRAJA ĽUDIA... PRI SALÓNE... NEFAJČIAR...

Tak, to by malo stačiť. Počkajme na dostavník. Nanešťastie nemám pri sebe žiadne peniaze. Musel som ich stratiť, keď som zatýkal vreckára. Ako vieš, nemal som žiadne želiezka. Pomôžeš mi? Malo by stačiť 500 dolárov.

Po niekoľkých hodinách čakania vidíte v diaľke oblak prachu, keď konečne prichádza dostavník.

John Fitzburn: Tak tomu ale hovorím náhoda! Je to presne ten istý kočiš, ako pred desiatimi rokmi! Vyzerá to, že si nenašiel inú prácu. Vieš, čo to znamená.

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Kočiš so stále zvláštnymi návykmi)


Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Dobrý deň, pán kočiš! Prosím, vezmite nás do väzenia v striebornej bani a potom naspäť. Tam nastúpi ďalšia osoba. Ako vidíte, máme obuté správne topánky. Môj priateľ na konci zaplatí účet. Ďakujeme!

Screman, prosím, dávaj pozor na podozrivých ľudí, čo by sa na našej ceste do väzenia chceli priblížiť k dostavníku. Aj keď zatiaľ neprepravujeme žiadneho väzňa, mohlo by sa stať, že by odo mňa nejakí moji fanúšikovia chceli získať môj autogram. Je to niekedy veľmi nepríjemné, byť takým slávnym hrdinom, akým som ja. A nezabudni, budeme potrebovať ďalší pár topánok pre pána Plummera.

Cieľ:

Nasaď na seba Hnedé plátenné topánky Hnedé plátenné topánky.png

2x Hnedé plátenné topánky

Stráženie dostavníku (5 hodín)

Riešenie:

Hnedé plátenné topánky môžeš nájsť pri práci, môžeš ju kúpiť u obchodníka alebo v meste.

Šerif John Fitzburn.png

Šerif John Fitzburn: Počas cesty sa nevyskytne nič čudného a k Johnovmu sklamaniu sa neobjaví ani žiadny fanúšik. Vyzdvihnete pána Plummera z väzenia a vezmete ho na súd, kde ho oficiálne prepustia.

Pán Plummer: Som opäť voľný! Ah, tá skvelá vôňa slobody. Mimochodom, pán Fitzburn, chytili ste niekedy aj môjho partnera, s ktorým som prepadával dostavníky? Nie? To je ale škoda... Ja vlastne vôbec neviem, kto to bol. Bol dosť podivný, ale vedel skvelo plánovať prepadnutia. Vždy som si myslel, že to bol on, kto ma zrazil a odhalil moju totožnosť miestnemu šerifovi. A tu je niečo ešte podivnejšieho... Jedného dňa mi povedal, aby som si nechal tento papierik a raz ho dal osobe, ktorá ma odvedie naspäť k súdu so želiezkami Johna Fitzburna, keby som bol niekedy zatknutý. Máte nejakú predstavu, aký bol dôvod? Často som sa pozeral na ten kúsok papiera, ale nedokázal som rozlúštiť význam tých symbolov. Každopádne, teraz vám ho dám.

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West ()


Požiadavky:

Úlohu môžeš prijať od 16:00-20:30 Nasaď na seba noviny, Bez zbrani

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: ?

Cieľ:

-

Riešenie:

Ukáže sa ti nová úloha

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: ?

Odmena:

-

Tajomstvá The West (Hotfix)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Dobrá práca, tvoj hotfix fungoval! Stále však zostáva uhasiť niekoľko plameňov a počítadlo vyzerá byť spálené. Muselo to byť skutočne vážne zlyhanie. Mohol by si mi prosím znovu pomôcť?

Cieľ:

Nasaď na seba Vedro na hasenie požiaru Vedro na hasenie požiaru.png

2x Hoblík Hoblík.png

Hasenie ohňa (2 hodiny)

Po ukončení tejto úlohy zrušte predchádzajúcu úlohu.

Riešenie:

Vedro na hasenie požiaru

Hoblík nájdeš pri práci Výroba rakiev

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Výborne, skoro ako nové! Tak, čo ťa sem priviedlo? Billy Slepý Orol? V tomto čase zvyčajne stojí pred salónom. Nikdy sa celkom nespamätal zo svojej potupnej porážky, keď si mu vtedy ukázal, aký je vlastne úbožiak. Jeho neustále fňukanie mi odrádza zákazníkov. Ale buď opatrný, keď sa s ním budeš zhovárať, pravdepodobne ťa nemá vôbec v láske.

Opustíš salón, prejdeš pár krokov a rozhliadneš sa. Zrazu na svojom krku ucítiš dva malé pazúry.

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Slepý orol)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Billy Slepý Orol: "Niekto mi raz povedal, že ťa tu jedného dňa stretnem. Po všetkých tých rokoch hanby je konečne čas na moju pomstu! Ale tentokrát sa spolu nestretneme len tak v obyčajnom dueli. Po našom poslednom stretnutí som zavesil svoju kariéru duelanta a banditu na klinec. Nie, tentokrát si zahráme pokec. Jeden skvelý muž ma trénoval a pripravoval na tento deň a ja som strávil kopec času za posledné roky v kasínach. Stal sa zo mňa uznávaný pokerový majster! Ten istý muž mi dal dôležitý odkaz, ktorému nerozumiem. Mám ti ho odovzdať, v tom nepravdepodobnom prípade, ak by si vyhral. Avšak, keď vyhrám ja, čo je teda oveľa viac pravdepodobnejšie, potom musíš povedať všetkým ľudom na divokom západe, aký som skvelý a zabudnúť na náš posledný duel."

Cieľ:

2x Sada kariet na poker Sada kariet na poker.png

30x Kovový žetón Kovový žetón.png

Riešenie:

Sada kariet na poker nájdeš pri práci Hrať hazardné hry

Kovový žetón nájdeš pri práci Stavať kasíno

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Keď je všetko pripravené, hra sa začína. Billy nehrá zle, ale nie je tak dobrý, ako sa chvastal. Potiahneš si krížovú osmu, pikové eso, krížové eso a nakoniec pikovú osmu. S hrôzou pozeráš na ruku. Ten špinavý darebák! Opatrne presunieš svoju druhú ruku smerom k opasku, kde máš svoj kolt. Naozaj máš dnes na sebe tento špeciálny opasok? Aká náhoda! Nemáš však teraz viac času nad tým premýšľať.

Odmena:

500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Rúka mŕtveho muža)


Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Vo svojej ruke držíš "Ruku mŕtveho muža", rovnaké karty, ktoré mal aj Divoký Bill Hickok predtým, ako bol zastrelený. Billy hral zámerne zle a nalákal ťa do pasce! Potom už len počuješ zvuk streľby a guľky svištiace vzduchom. Nie je to len Billy, obkľúčilo ťa najmenej päť zloduchov.

Cieľ:

Opasok Billa Hickoka s prackou bizóna Opasok Billa Hickoka s prackou bizóna.png

Vyhraj 5 duelov proti NPC

Riešenie:

Vybavenie Billa Hickoka s prackou bizóna

Mária Roalstad.png

Mária Roalstad: Streľba trvá len zopár sekúnd, pretože zloduchovia samozrejme nemajú šancu proti tvojim streleckým schopnostiam. Po tom, ako sú všetci útočníci, vrátane Billyho, v bezvedomí, vytiahneš z Billyho vrecka kúsok papiera, o ktorom sa ti zmieňoval a pozrieš sa, čo obsahuje:


Vyzerá to ako nejaká podivná príšera s červeným okom. Alebo je to mapa jaskyne? Čo to môže znamenať?

Odmena:

1500 bodov skúseností

Tajomstvá The West (Blízko konca)


Požiadavky:

Choď k Štrkáčov kanón

Štrkáčov kanón.png

Štrkáčov kanón: Cítiš, že sa blížiš ku koncu svojho hľadania. Kniha kroník The West už nemôže byť ďaleko. Si na prahu odhalenia tých najväčších tajomstiev svojej doby, dokonca ešte väčších, než sú tajomstvá zlatej súpravy. Je toho toľko, čo by si mohol s tými odpoveďami dokázať. Nanešťastie, keď prídeš na označené miesto, cestu ďalej blokuje veľký balvan. Na odstránenie tejto prekážky je potrebný nejaký dynamit a strelný prach.

Cieľ:

10x Dynamit Dynamit.png

Čierny strelný prach 40px

Riešenie:

Dynamit nájdeš pri práci Preprava munície

Čierny strelný prach získaš tak, že budeš mať 1x Kameň zo síry, 7x Liadok, 2x Uhlie a robiť prácu Mlieť kávu

Štrkáčov kanón.png

Štrkáčov kanón: S hlasným treskotom sa skala roztrhne a cesta je otvorená. Vedie do jaskyne. Na oboch stranách cesty vidíš jazero. Nakoniec sa dostaneš k malej kamennej mohyle. Na nej spočíva čudný žiariaci predmet. Vezmeš ho a ponáhľaš sa povedať to Henrymu.

Odmena:

1500 bodov skúseností

Kroniky Západu 40px

Tajomstvá The West ()


Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: ?

Cieľ:

20x Múka Múka.png

25x Pohár vody Pohár vody.png

15x Bobule Bobule.png

15x Čučoriedky Čučoriedky.png

10x Cukor Cukor.png

2x Kosák Kosák.png

5x Kukurica Kukurica.png

1x Hrniec Hrniec.png

2x Tequila Tequila.png

10x Pomaranče Pomaranče.png

3x Ruža Ruža.png

1x Porcia mletej kávy Porcia mletej kávy.png

Kroniky Západu 40px

Riešenie:

Múku nájdeš pri práci Mlieť obilie

Pohár vody nájdeš pri práci Pokladanie koľajníc

Bobule nájdeš pri práci Zber bobúľ

Čučoriedky nájdeš pri práci Zber čučoriedok

Cukor nájdeš pri práci Zber cukrovej trstiny

Kosák nájdeš pri práci Kosiť pastviny

Kukuricu nájdeš pri práci Zber kukurice

Hrniec nájdeš pri práci Ochrana osadníckych výprav

Tequilu nájdeš pri práci Zber agáve

Pomaranče nájdeš pri práci Zber pomarančov

Ruža nájdeš pri práci Vystupovať v šou Buffalo Billa

Porcia mletej kávy nájdeš pri práci Mlieť kávu

Barman Henry Walker.PNG

Barman Henry Walker: ?

Odmena:

5000 bodov skúseností

Tajomná narodeninová torta Tajomná narodeninová torta.png

Tajomstvá The West ()


Waupee.png

Waupee: ?

Cieľ:

Tajomná narodeninová torta Tajomná narodeninová torta.png

Riešenie:

Vybavenie Tajomná narodeninová torta 0/1

Waupee.png

Waupee: ?

Odmena:

1500 bodov skúseností